• Dodacia lehota

  2-4 pracovné dni

 • Doručenie zdarma

  Viac ako 150 €

 • Skladom

  Všetky produkty na sklade

 • Záruka vrátenia tovaru

  180 pracovných dní

Kontaktuj FansBRANDS

Máš otázky týkajúce sa tvojej objednávky alebo produktov Formuly 1? Neváhaj nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, WhatsApp alebo Facebook Messenger! Okamžite môžeš získať odpovede na všetky svoje otázky. Skôr ako nás kontaktuješ, prečítaj si často kladené otázky. Informácie, ktoré potrebuješ, nájdeš ihneď.

Facebook share iconShare Informácie a často kladené otázky

Naše telefónne číslo

Telefonicky nás môžeš kontaktovať počas pracovných dní (pondelok až piatok), počas pracovnej doby, od 9:00 do 16:00. Nepíš SMS, pretože ju nemôžeme prijať, ale ak náhodou nezdvihneme telefón, zavoláme ti späť.

Ak momentálne nie sme k dispozícii, KLIKNI SEM a nájdeš všetky potrebné informácie!

Naša emailová adresa

Môžeš nám poslať e-mail 24/7 a my odpovieme na všetky tvoje otázky do 1 pracovného dňa! Väčšinu informácií nájdeš na našej stránke, no ak nenájdeš odpoveď na svoju otázku, pokojne nám napíš!

Social media

Nájdeš nás aj na najväčších sociálnych sieťach. Môžeš nám tiež napísať cez Facebook Messenger alebo WhatsApp chat, ak je to pre vás pohodlnejšie. Najprv daj LIKE a sleduj našu stránku na Facebooku, potom si nás pozri na YouTube, Instagram, Pinterest, TikTok alebo si ulož náš spravodajský portál Formuly 1!